Oferta

Oferujemy Państwu dedykowane rozwiązania w zakresie wytwarzania oprogramowania. Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Wytwarzamy aplikacje zarówno na zamówienie jak i oferujemy możliwość stałej współpracy nad rozwijaniem już istniejących projektów.

Systemy bazodanowe

Systemy bazodanowe oferują przechowywanie specjalistycznych danych i prezentowanie ich w sposób przyjazny dla użytkownika. Typowym przykładem takich systemów są wszelkie aplikacje księgowe czy sklepy internetowe.

Aplikacje mobilne

Oferujemy Państwu stworzenie aplikacji mobilnych na dowolne platformy. Wytwarzamy aplikacje zarówno w językach natywnych jak i przy wykorzystaniu takich technologii jak np. PhoneGap.

Systemy wizualizacji danych

Systemy wizualizacji danych służą przedstawieniu w czytelnej formie zebranych danych. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa system, który zintegruje ze sobą dane z różnych aplikacji (np. oprogramowania księgowego i magazynowego) a następnie przedstawi te dane w czytelny sposób.

Systemy GIS

Systemy GIS wykorzystywane są do przedstawienia danych na mapie z uwzględnieniem ich położenia geogrficznego. Są to również systemy, które mogą być wykorzystywane do szczegółowej analizy np. sprzedaży z podziałem na dzielnice - co daje możliwość firmie prowadzenia skuteczniejszych działań marketingowych.

Strony WWW

W swojej ofercie posiadamy również kompleksowe wytwarzanie oraz zarządzanie serwisami WWW. Wytwarzamy również aplikacje webowe oferujące znacznie więcej niż zwykła strona WWW.

Outsourceing IT

Oferujemy Państwu możliwość podjęcia stałej współpracy z naszą firmą w zakresie outsourceingu procesów analitycznych, developerskich oraz konsultacji w zakresie IT.